Day: 10 czerwca 2024

Zakończenie XXIII edycji Ligi Zadaniowej

W środę 5 czerwca 2024 r. w Szkole Podstawowej nr 14 odbyła się uroczysta gala podsumowująca konkurs „Liga Zadaniowa – Konkurs Przedmiotowy z Matematyki” XXIII edycja. Rozpiera nas duma, ponieważ czterech uczniów z naszej szkoły znalazło się  w gronie nagrodzonych osób. Pragniemy podkreślić, iż chłopcy, uczestnicząc  w trzech etapach konkursu, potwierdzili swoje ponadprzeciętne zdolności matematyczne oraz wykazali się niesamowitą pracowitością.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy:

Maciejowi Kordylewskiemu z kl. 7 a  zajęcia II miejsca,

Frankowi Mazurkowi z kl. 6c  zajęcia III miejsca,

Grzegorzowi Mrozowiczowi z kl. 6 c  zajęcia III miejsca,

Michałowi Grudzińskiemu z kl. 6 c  wyróżnienia.

Wycieczka nad Jezioro Skrzyneckie

We wtorek, 4 czerwca 2024 r uczniowie  klasy 3 a udali się na wycieczkę nad Jezioro Skrzyneckie. Celem wycieczki było zapewnienie uczniom dobrej zabawy z okazji Dnia Dziecka. W czasie pobytu nad jeziorem dzieci miały możliwość skorzystania z różnych atrakcji wodnych, przede wszystkim z ogromnego toru wodnego z przeszkodami i zjeżdżalnią. Oprócz toru wodnego był również basen z kulami wodnymi, dmuchany zamek, cymbergaj, siłomier i plac zabaw. Wyjazd sprawił uczniom mnóstwo radości, był też świetną okazją do integracji i wspólnej zabawy. Propagowanie aktywności fizycznej to jeden z kolejnych celów, który przyświecał organizacji wycieczki. Uczniowie wrócili zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.