Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie i Nauczyciele, w związku z nowymi regulacjami Prezesa Rady Ministrów z dnia 23 października 2020 r. w sprawie czasowego zawieszenia zajęć, informuję, że od 26 października 2020 r. do odwołania uczniowie klas 4 – 8 przechodzą na nauczanie zdalne. Zajęcia będą odbywać się zgodnie z planem na platformie Teams. Obecność uczniów jest obowiązkowa. Konkursy przedmiotowe odbywają się zgodnie z planem, z zachowaniem reżimu sanitarnego. Obiady w klasach 4 – 8 w ww. czasie są zawieszone.

Dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klas I – III realizują zajęcia w formie stacjonarnej (w reżimie sanitarnym) zgodnie z planem lekcji. Działa świetlica szkolna. Wydawane są obiady.

wicedyrektor Ewa Sempławska