Dla wszystkich uczniów ferie zimowe to okres odpoczynku i zabaw z kolegami. To czas swobody i radości. Należy przede wszystkim pamiętać, aby ten wesoły okres dzieci spędziły bezpiecznie z rozwagą i rozsądkiem.  Dlatego uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną  nt. bezpiecznych zachowań podczas zimowego wypoczynku.  Zostali zachęceni do aktywności na świeżym powietrzu i uprawiania sportów zimowych. Otrzymali wskazówki dotyczące prawidłowego ubierania się, a także przestrogi mające na celu uświadomienie zagrożeń wynikających z zabaw w miejscach niedozwolonych, przestrzegania bezpieczeństwa w domu i odpowiedniego korzystania z Internetu. Zawsze jednak powinniśmy pamiętać, że nasze bezpieczeństwo zależy przede wszystkim od nas samych.
       Życzymy wszystkim udanych i pełnych wrażeń ferii zimowych. Bądźcie kreatywni! Odpoczywajcie z głową!

Jeżeli chcecie podzielić się z innymi na naszej stronie Waszymi fajnymi fotkami
z ferii przesyłajcie je na adres szkoły: nr2nr2@wp.pl z dopiskiem
„Moje ferie zimowe”. Ciekawe zdjęcia umieścimy na stronie i na naszym portalu facebook.
Zachęcamy nauczycieli i uczniów 🙂

Pamiętajcie, aby w treści maila dopisać: Wyrażam zgodę na umieszczenie moich zdjęć na stronie sp2.wloclawek.pl i na facebooku Szkoły Podstawowej Nr 2
we Włocławku i podpisać imieniem i nazwiskiem.

Pozdrawiamy i życzymy cudownych i bezpiecznych ferii 🙂