Agata Mirzejewska rekordzistką Polski w… speedcupsingu!

Agata Mirzejewska, uczennica klasy IIIa w SP 2 we Włocławku, została oficjalną rekordzistką Polski w… speedcupsingu!
GRATULULEMY !!!

IF IFIF

Turniej został przeprowadzony w „Kafejce Taktyk” pod patronatem wydawnictwa G3. 9-letnia Agata była najmłodszą uczestniczką zawodów. „Speed Cups” to towarzyska gra zręcznościowa z tzw. grupy gier planszowych. Wymaga skupienia, pamięci, szybkości i błyskawicznej analizy rysunków.

To drugi poważny sukces młodej adeptki planszówek. W sierpniu odniosła zwycięstwo w eliminacjach Mistrzostw Polski „Splendor” i wraz z mamą Agnieszką będzie reprezentować Włocławek podczas ogólnopolskiego finału w Gdańsku.

Dyrektor Szkoły Pan Janusz Ziółkowski wręczył pamiątkowy dyplom Agacie Mirzejewskiej.

dyro IMG_1253 IMG_1257
fot. Wojciech Alabrudziński