„Bądź taką osobą, jaką chciałbyś sam spotkać”

21 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Życzliwości. Uczcimy go także w naszej szkole. Życzliwość to nie wielkie czyny. To każdy drobny gest, który świadczy o pozytywnych emocjach. Codzienne życie stwarza wiele sytuacji, w których ważna jest bezinteresowna życzliwość. Zwykłe pozdrowienia, dzień dobry, do widzenia, proszę, przepraszam, uśmiech mogą zmienić czyjś dzień. Przecież w każdym z nas drzemią niewyczerpane pokłady dobra. Odkryjmy je! Chociaż dzisiaj. Może zostaną z nami na dłużej? Na zawsze?                                                                    

 Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem tego dnia będzie rozdawał kartki, które pomogą odkryć w Was te drzemiące pokłady życzliwości. Bądźmy dla siebie życzliwi, nie tylko jednego dnia, ale 365 dni w roku.