Bal karnawałowy

W czwartek, 17.02.2022r. w naszej szkole odbył się- długo wyczekiwany przez uczniów klasy 2c i 2e- bal karnawałowy. O godzinie ósmej pojawiły się  na korytarzu kolorowe postaci. Wśród dziewczynek dominowały wróżki  i księżniczki, wiedźmy, delikatne motylki i biedronki, a chłopcy to superbohaterowie: Spider-Man, Batman, Harry Potter, policjant, kowboj…  Dzieci świetnie się bawiły, uczestnicząc w balu z animatorami z zaprzyjaźnionej firmy „Event”. W sali w czasie tańców było bardzo kolorowo i wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Pojawili się też niespodziewani goście bajkowi – przesympatyczne Minionki i uwielbiany przez wszystkich bałwan Olaf.

Klasa 2 a swój bal równie radośnie spędzała w swoim gronie. W późniejszych terminach odbyły również bale w innych klasach m.in. w 3 a i 2 d. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym uczniom, co było głównym celem tego spotkania. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.
Kolejny bal karnawałowy już za rok!