Bardzo dobry występ pływaków z SP2

Dnia 29 listopada 2017r. odbyły się Mistrzostwa Włocławka w pływaniu zorganizowane przez Szkolny Związek Sportowy w ramach Igrzysk Dzieci. Fantastycznie spisali się nasi uczniowie, którzy niejednokrotnie stawali na najwyższym stopniu podium. Rywalizacja była bardzo zacięta, gdyż o medalu często decydowały ułamki sekund. Szczególne wyróżnienie należy się najmłodszemu zawodnikowi naszej szkoły Aleksandrowi Krawczukowi, który jako uczeń klasy trzeciej zdeklasował dużo starszych zawodników oraz Dominice Sobierajskiej i Jakubowi Grzywińskiemu, którzy wygrali swoje obie konkurencje. Opiekunem pływaków była p. Magdalena Szkołuda – Krawczuk, która motywowała naszych uczniów do zdrowej rywalizacji w duchu fair-play. Wszystkim pływakom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wyniki naszych uczniów:

Dominika Sobierajska
I miejsce w stylu klasycznym 50m
I miejsce w stylu zmiennym 100m
IV miejsce w sztafecie 4x50m stylem dowolnym

Maja Woźniak
III miejsce w stylu motylkowym 50m
VI miejsce w stylu dowolnym  50m
IV miejsce w sztafecie 4x50m stylem dowolnym

Angelika Glonek
II miejsce w stylu klasycznym 50m
IV miejsce w sztafecie 4x50m stylem dowolnym

Zuzanna Derczyńska
IV miejsce w sztafecie 4x50m stylem dowolnym

Jakub Grzywiński
I miejsce w stylu motylkowym 50m
I miejsce w stylu zmiennym 100m
II miejsce w sztafecie 4x50m stylem dowolnym

Oliwier Jędrzejewski
II miejsce w sztafecie 4x50m stylem dowolnym

 Aleksander Krawczuk
I miejsce w stylu grzbietowym 50m
III miejsce w stylu klasycznym 50m
II miejsce w sztafecie 4x50m stylem dowolnym

Jakub Staliński
II miejsce w sztafecie 4x50m stylem dowolnym

Zapraszamy do galerii…