Bezpłatne zajęcia rekreacyjno-ruchowe w okresie ferii

Miasto Włocławek i Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra serdecznie zapraszają wszystkie chętne dzieci do wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach rekreacyjno – ruchowych, które odbywać się będą w okresie ferii.

Ferie to nie czas na nudę. Warto w tym czasie zadbać o formę i dobrze się bawiąc miło spędzać zimowe dni. Pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej klubu lekkoatletycznego Vectra, w malej hali Ośrodka Sportu i Rekreacji odbywać się będą zajęcia sportowe dla uczniów szkół podstawowych z Włocławka (roczniki 2005 – 2012). Zabawy i aktywności dostosowane będą do zainteresowań i możliwości uczestników. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

Zajęcia będą odbywać się codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 13:00. Zapisy poprzez e-mail katarzynavectra@gmail.com. W zgłoszeniu należy napisać imię i nazwisko dziecka, rocznik, nazwę szkoły oraz tydzień na który będzie uczęszczać (1 tydzień tj. 27 – 31 stycznia lub 2 tydzień 3 – 7 lutego).* Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Dla każdego z dzieci przewidziane jest drugie śniadanie, a na koniec zajęć pamiątka.

Zadanie finansowane jest przez Gminę Miasto Włocławek.

Serdecznie zapraszamy!
Kontakt bezpośredni do organizatora: Katarzyna Baranowska tel. 665 854 831

* W chwili obecnej istnieje możliwość zapisania dziecka tylko na jeden tydzień ferii. W przypadku wolnych miejsc, dzieci mogą zostać zapisane na obydwa tygodnie, o czym będziemy informować.