Bożonarodzeniowy Koncert 2019 r.

,,Oto cud. Cud, który zdarza się za każdym razem, ilekroć rodzi się człowiek”

17 grudnia 2019 r. społeczność szkolna, zaproszeni goście i rodzice uczestniczyli w Koncercie z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Był to wyjątkowy dzień, w którym wszyscy zgromadzili się przy symbolicznym żłóbku pełni radości i wesela z powodu narodzenia się Dzieciątka. Magię Świąt przywołały kolędy i pastorałki, przeplecione tańcem Aniołów, Mikołaja, elfów, gwiazdek oraz słowa o miłości, wybaczaniu i pokoju. W ten grudniowy dzień staliśmy się po raz kolejny świadkami Bożego Narodzenia, ze wzruszeniem wypowiadając i przyjmując życzenia płynące z głębi serca, otwierając się na drugiego człowieka.
Dyrektor szkoły – Pani Ilona Składanowska dziękuje Proboszczowi Parafii Najświętszego Serca Jezusowego ks. Jerzemu Ćwiklakowi za uświetnienie uroczystości oraz wszystkim, którzy przyczynili się do jej zorganizowania:

  • solistom i chórowi Prestissimo pod batutą Pani Anny Kuczyńskiej,
  • tancerzom przygotowanym przez Panią Julię Skowrońską,
  • recytatorom, dzieciom z klasy IIc i IIIb, rodzicom,
  • Pani Małgorzacie Stasiak i Panu Pawłowi Reroniowi za przygotowanie scenariusza,
  • Pani Ewie Małeckiej za prowadzenie uroczystości,
  • Pani Magdalenie Lewandowskiej i Pani Marzenie Ziółkowskiej za przygotowanie prezentacji multimedialnej,
  • Pani Agnieszce Traczyk, Pani Barbarze Wieczorek, Pani Jadwidze Terpińskiej, ks. Piotrowi Mosakowi za przygotowanie scenografii,
  • Pani Barbarze Woźniak i Panu Łukaszowi Rutkowskiemu za sporządzenie dokumentacji filmowo – fotograficznej,
  • Panu Włodzimierzowi Bandochowi, Panu Kazimierzowi Sławińskiemu za obsługę sprzętu nagłaśniającego,
  • wicedyrektor Ewie Sempławskiej za koordynowanie przedsięwzięcia.

Dyrektor szkoły – Pani Ilona Składanowska życzy wszystkim zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Nowych celów w Nowym Roku. Nowych spełnień – krok po kroku. Nowej wiary, nowej siły. Nowych marzeń i tego, by się wszystkie spełniły.

Zapraszamy do galerii ...