Brawa dla Natalii Procelewskiej z klasy VI e!

Natalia zajęła I miejsce w kategorii wiekowej klas szóstych w Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno-Fotograficznym „Matematyka w mojej kuchni”.

Celem konkursu było rozpowszechnianie matematyki wśród dzieci i młodzieży, dostrzeganie jej piękna i praktycznych rozwiązań w codziennym życiu, kształtowanie umiejętności uchwycenia pewnych elementów i uwiecznienia ich na fotografii. Zadaniem uczestników było odnalezienie podczas przygotowywania posiłków i wykonywania innych prac w kuchni związku z matematyką. Natalia przesłała piękne fotografie, na których ukazała matematykę w kuchni w bardzo ciekawy, niepowtarzalny sposób.

Zachęcamy do obejrzenia prac konkursowych na stronie organizatora: http://www.sp20.com.pl/

Natalio, serdecznie Ci gratulujemy 🙂