Dni Otwarte w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kowalu

W czwartek, 25.01.2024 r. uczniowie klas VIII pod opieką nauczycieli  i pedagogów gościli w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kowalu.

Młodzi ludzie mieli możliwość zwiedzania pracowni weterynaryjnej, warsztatów gastronomicznych oraz mechanizacyjnych, a także głównego budynku szkoły, znajdującego się przy ul. Kazimierza Wielkiego. Starsi koledzy stanowili doskonałe źródło wiedzy dla ósmoklasistów. Zdobyli oni informacje na temat kształcenia zawodowego, o rozszerzeniu sportowo- mundurowym, o atmosferze panującej w szkole, a także ciekawych formach zajęć pozalekcyjnych.

 Spotkanie przebiegało w serdecznej atmosferze. Na wszystkich czekał poczęstunek, przygotowany przez uczniów kierunków gastronomicznych. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.