Dni Otwarte w Zespole Szkół Samochodowych we Włocławku

   We czwartek, 07.03.2024 r., uczniowie klas VIII pod opieką wychowawców  i doradców zawodowych udali się do Zespołu Szkół Samochodowych  we Włocławku. Dzięki temu, że szkolne mury „otworzyły” się na ósmoklasistów,  młodzi ludzie mieli możliwość zwiedzania budynku szkoły, który znajduje się na Osiedlu Kazimierza Wielkiego. Od progu przywitali nas pedagodzy, a także muzyka, której wykonawcami byli uczniowie „Samochodówki”.

   Uczniowie zdobyli informacje na temat oferty edukacyjnej w roku szkolnym 2024/2025, kół zainteresowań, korzyści płynących z różnych kierunków kształcenia, a także profitów wynikających z grania w Młodzieżowej Orkiestrze Dętej ZSS we Włocławku.  

   Spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze. Dziękujemy za zaproszenie!