Dzień Dziecka w naszym mieście

 W związku z Dniem Dziecka Organizatorzy wydarzenia: Lekkoatletyczny Klub Sportowy „Vectra”, Polski Związek Lekkiej Atletyki, Kujawsko – Pomorski Związek Lekkiej Atletyki, Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko – Pomorskiego na podstawie projektu „Lekkoatletyka dla każdego!” oraz  Urząd Miasta Włocławek serdecznie zapraszają wszystkich uczniów do Miasteczka Lekkoatletycznego na Plac Grodzki przed Centrum Handlowym Wzorcownia  1 czerwca 2021 roku w godzinach od 15:00 do 19:00.

Dzieci będą mogły sprawdzić się w różnych konkurencjach lekkoatletycznych. Każdy uczestnik otrzyma dyplom, medal oraz upominek.

W rywalizacjach sportowych wspierać młodych będą Gwiazdy sportu. Zadanie realizowane jest przy wsparciu finansowym Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Cała impreza będzie przeprowadzona na świeżym powietrzu, z zachowaniem pełnego i obowiązującego reżimu sanitarnego.

Wymagana obecność rodzica w celu wypełnienia deklaracji dotyczącej udziału dziecka w konkurencjach sportowych, wicedyrektor Ewa Sempławska