Dzień Pluszowego Misia

25 listopada obchodziliśmy na wesoło „Międzynarodowy  Dzień Pluszowego Misia”.
Dzień ten został zorganizowany przez panie: Małgorzatę Bodenszac, Iwonę Dziedzic – Kolatorską, Katarzynę Floryńską i Barbarę Wieczorek.
Przygotowano wystawkę pluszaków i sprzętu pszczelarskiego. Była również degustacja miodu i miodowych pierników.

SONY DSC

Dzieci zapoznały się z historią pluszowego misia, w salach lekcyjnych pracowały według wcześniej przygotowanego harmonogramu. Odbywały się liczne konkursy: prac plastycznych oraz na największego i najmniejszego misia. W oddziałach przedszkolnych pani Joanna Kulińska – logopeda czytała fragmenty A. A. Milne „Kubusia Puchatka”. Ten dzień uatrakcyjniły zabawy przy muzyce o misiach podczas przerw. Dzieci w miłej atmosferze spędziły czas w szkole.