English sleepover – noc w szkole z językiem angielskim

W ramach nagrody dla klasy 7 a i 8 a zorganizowana została noc w szkole z językiem angielskim. Klasy zostały zwycięzcami w zorganizowanej zbiórce karmy dla kotów.

25 marca w piątkowy wieczór nauczyciele języka angielskiego: Jakub Drapała, Joanna Ciesielska, Joanna Golubska, Aleksandra Sumińska i Agnieszka Tarnawska zorganizowali wieczorne zajęcia, podczas których uczniowie mogli się bawić i miło spędzić czas ucząc się przy okazji języka angielskiego. Nad klasami czuwali wychowawcy. Karaoke, zabawy integracyjne , podchody z latarkami to niektóre ze wspaniałych przygotowanych atrakcji, oczywiście wszystko w języku angielskim. Na koniec przyszedł czas na odpoczynek przy anglojęzycznym filmie. Wieczór z językiem angielskim trwał od godz. 18 do 24.
Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za wspaniale spędzony czas uczniom i nauczycielom.