Ferie w… szkole

Pierwszy tydzień ferii 24-osobowej grupie uczniów naszej szkoły upłynął na półkoloniach. W dniach 30 stycznia- 3 lutego 2023 roku dzieci spotykały się, aby spędzić czas na wspólnej zabawie.

W poniedziałek, 30.01.2023 roku uczniowie wybrali się do Filii nr 11 MBP. Podczas zajęć warsztatowych słuchali opowiadania czytanego przez Panią Bibliotekarkę , a następnie tworzyli łapacze snów. Wizyta w bibliotece upłynęła w bardzo radosnej atmosferze. Równie wesoło było drugiego dnia. We wtorek, 31.01.2023 roku cała grupa udała się do Sali Zabaw „ Honolulu”. Dzieci korzystały ze zjeżdżalni, torów saneczkowych i basenów z kulkami. Pobyt zapewnił im niezapomniane wrażenia, adrenalinę i wysiłek fizyczny. Ten dzień sprawił, że grupa się zintegrowała i pokazała, że mogą na siebie liczyć. W środę, 1.02.2023 roku uczestnicy półkolonii byli gośćmi Centrum Edukacji Nauczycieli. Zajęcia warsztatowe z „Kodowania i programowania”  sprzyjały rozwojowi intelektualnemu dzieci, pozwoliły rozwijać twórcze myślenie, uczyły współpracy w grupie. Natomiast w czwartek, 2.02.2023 roku uczniowie wybrali się do Centrum Edukacji Ekologicznej. Podczas warsztatów dzieci poznały zwierzęta zimujące w Polsce, a także sposoby ich przystosowania do zimy. Własnoręcznie wykonały dekoracyjne magnesy o tematyce przyrodniczej. Ostatni dzień półkolonii to wspólne wyjście do Multikina. W piątek, 3.02.2023 roku dzieci miały możliwość obejrzenia najnowszej bajki „Mumia”. Radosny śmiech uczestników półkolonii świadczy o tym, że film się podobał.

Przed uczniami jeszcze jeden tydzień odpoczynku. Życzymy Wam, żeby był równie ciekawy i wypełniony różnymi atrakcjami.