Gala Konkursu Ośmiu Wspaniałych

9 kwietnia 2015 r.  w Urzędzie Miasta odbyła się uroczysta gala Lokalnej Edycji Samorządowego Konkursu Ośmiu Wspaniałych.

Podczas gali zostały ogłoszone nazwiska 16 laureatów w kategoriach: „ósemeczka” (szkoły podstawowe i gimnazja) oraz „ósemka” (szkoły ponadgimnazjalne).

W kategorii „ósemeczka” uczennice naszej szkoły:

Anita Janicka ,Wiktoria Poznańska, Natalia Lewandowska i Martyna Lipowska otrzymały tytuł LAUREATA KONKURSU.
Opiekunem  była pani Aneta Lewandowska, która we wszystkich poczynaniach wspomagała uczennice.

Celem konkursu  jest promowanie pozytywnych, prospołecznych postaw i działań młodzieży na rzecz najbliższego otoczenia: grupy rówieśniczej, sąsiadów, osiedla, szkoły czy klasy oraz upowszechnianie życzliwości na co dzień, jako antidotum na agresję i brutalizację życia.