Gala Wolontariatu

    Za nami Gala Wolontariatu, w trakcie której Prezydent Miasta Włocławek –p. Marek Wojtkowski – uhonorował lokalnych społeczników. We czwartek, 28 marca 2024 roku w Teatrze Impresaryjnym we Włocławku wręczone zostały statuetki i dyplomy za udział w Konkursie Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”,   a także w Konkursie „Wolontariusz Roku 2023”. Nasza szkoła zgłosiła Wolontariuszy w kategorii Grupa „Ósemeczka”: Lena Małaszek, Julia Malinowska, Alan Chrzanowski, Aleksandra Kiczorowska, Patryk Kisek, Nadia Krawczyńska, Grzegorz Mrozowicz, Adam Lewandowski. Natomiast Jan Andrzejewski zgłoszony został indywidualnie przez Stowarzyszenie Przyjazny Włocławek. Miło również wiedzieć, że nasi absolwenci kontynuują swoje działania na rzecz innych.

     Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym!