I miejsce dla ,,dwójkowych” piłkarek nożnych

I miejsce piłkarek nożnych ⚽🏆😀

27 listopada 2018 r. w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Polskich Olimpijczyków został rozegrany Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Prezesa UKS Papieżka przy Zespole Szkół Nr 11. W zawodach uczestniczyły: SP 2, SP 11, SP 23 oraz Zespół Szkół Akademickich. Nasze dziewczęta wygrały turniej, odnosząc 4 zwycięstwa i dwukrotnie osiągając remis. Najlepszą zawodniczką turnieju została Wiktoria Kołodziejczyk. Miano najlepszej zawodniczki ,,dwójkowego” zespołu otrzymała Oliwia Stolarczyk. Gratulujemy 👏👏

Oto wyniki:

SP 2 – SP 11 4-1
SP 2 – SP 23 2-1
SP 2 – ZSA 3-1
SP 2 – SP 11 2-1
SP 2 – SP 23 3-1
SP 2 – ZSA 1-1

SP 2 – Oliwia Stolarczyk, Wiktoria Kołodziejczyk (9 bramek), Anna Urbańska, Zuzanna Derczyńska (2), Martyna Bogdziewicz (2), Oliwia Zdziennicka (1), Milena Myzia, Aleksandra Korniej. Opiekun zespołu: Pan Piotr Olszewski.

Zapraszamy do galerii …