I miejsce w Miejskim Konkursie pn. „Historie Włocławka”

Miło nam zakomunikować, że uczennica klasy 6e Nina Kwiatkowska wzięła udział w Miejskim Konkursie pn. „Historie Włocławka”, którego Organizatorem było Centrum Kultury Browar ,,B”. Uczennica, pracując w zespole razem ze swoją mamą, zgodnie z Regulaminem wykonała 24 zadania nazwane przez Organizatora „wyzwaniami”. Były one związane z historią Włocławka i rodziną Państwa Bojańczyków. Wykonanie ww. należało udokumentować za pomocą zdjęć lub filmów. Tematyka, forma i trudność zadań była bardzo zróżnicowana. Za poprawne wykonanie każdego z „wyzwań” Jury przyznawało punkty. Spośród wielu drużyn, Zespół w składzie: Nina Kwiatkowska i Anita Kwiatkowska, uplasował się na najwyższym – I – podium, otrzymując vouchery zakupowe na kwotę 100 złotych.

Obu Paniom Kwiatkowskim gratulujemy!

Oto linki, pod którymi znajdują się informacje o konkursie i wynikach: