I Szkolny Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej dla Uczniów Klas O – III

 W  związku z obchodami 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości 14.11.2018 r.  w naszej szkole odbył się I Szkolny Konkurs Poezji i Pieśni Patriotyczej dla Uczniów Klas 0 – III. Jego celem było pogłębianie wśród uczniów znajomości polskiej poezji i piosenki patriotycznej, co niewątpliwie przyczyni się do wzbogacania wiedzy na temat niepodległości i patriotyzmu. Konkurs dał również możliwość rozwijania i prezentowania przez uczniów  talentów wokalnych i recytatorskich. Godna podkreślenia jest niezwykła atmosfera, którą wytworzyli mali artyści.

    Jury konkursowe w składzie p. Anna Kuczyńska, p. Aneta Lewandowska, p. Anna Szlągiewicz wyłoniło laureatów. W kategorii poezja: I miejsce zajęła Kamila Figura z klasy III B. Na  II uplasowała się Oliwia Szarabajko z klasy O A. III wywalczyli: Anna Wypyszewska, Gabriel Matusiak, Maria Podkomorzy, Piotr Majkowski z klasy I D i Alan Chrzanowski z klasy II B. W kategorii pieśń – na podium stanęli:  Zofia Ciesielska, Natasza Lewandowska, Natalia Sadowska z klasy III A – I miejsce, Max Kirpul z klasy I A, Lena Wawrzonkowska z klasy II C, Nadia Lipińska z klasy II A – II miejsce,  Lena Górecka z klasy II D – III miejsce.

Zwycięzcom –  GRATULUJEMY!

Koordynatorom konkursu: p. Małgorzacie Stasiak, p. Monice Piernikowskiej, p. Iwonie Dziedzic-Kolatorskiej – DZIĘKUJEMY!

Zapraszamy do galerii …