III Szkolny Konkurs Tabliczki Mnożenia – kolejna tura egzaminów!

Matematyka jest królową nauk…

Wzorem lat poprzednich w naszej szkole odbywają się cykliczne konkursowe egzaminy z tabliczki mnożenia w ramach Szkolnego Konkursu Tabliczki Mnożenia. Inspiracją do częstego sprawdzania się ze znajomości tabliczki mnożenia stał się Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia obchodzony w też w naszej szkole. W tym roku szkolnym III Szkolny Konkurs Tabliczki Mnożenia został ogłoszony w klasach trzecich. Osiągnięcia uczniów będą podsumowane i nagrodzone w czerwcu. Uczennice Emilia Krzemińska i Zuzanna Derczyńska z klasy 7e przeprowadziły w tym miesiącu kolejną turę egzaminów. Koordynatorem konkursu jest Pani Wanda Porębska. Uczniom klas trzecich życzymy sukcesów w zdobywaniu ważnej umiejętności matematycznej, która jest potrzebna w życiu codziennym.

Zapraszamy do galerii…