Inauguracja nowego roku szkolnego 2020/2021

,,Na powitanie wszyscy razem:

witamy się, witamy się, witamy się!

Z całego serca, pełnym gazem:

witamy się, witamy się, witamy się”!

            1 września 2020 r. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2020/2021. Ze względu na reżim sanitarny na tarasie placówki odbyło się spotkanie dzieci z oddziału przedszkolnego, uczniów klas pierwszych, wychowawców i rodziców z zespołem kierowniczym:  wicedyrektor Ewą Sempławską i wicedyrektor Małgorzatą Pinkowską. Wspólnie odśpiewaliśmy Hymn Polski i Hymn Szkoły. Wysłuchaliśmy informacji dotyczących pracy placówki w trybie stacjonarnym, z zachowaniem wszystkich środków ostrożności.

Uczniowie klas II – VIII spotkali się z wychowawcami w swoich salach lekcyjnych.

            Mimo skromnego anturażu tego ważnego wydarzenia na twarzach wszystkich gościł uśmiech, ponieważ po wielomiesięcznej nieobecności jesteśmy znowu razem, a to dla człowieka niezwykle ważne.

Zapraszamy do galerii …