“Koduj z Gigantami”

Drodzy Rodzice!

Zapraszamy uczniów do udziału w 9. edycji “Koduj z Gigantami”. Zapisy startują już 23 sierpnia. Liczba miejsc jest ograniczona.

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie: www.kodujzgigantami.pl.Koduj z Gigantami to międzynarodowe, bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym.
Zajęcia odbywają się stacjonarnie w dniach 11-12.09.18-19.09.oraz 25-26.09.2021 r.,  a także online.

Głównym celem wydarzenia jest propagowanie nauki programowania wśród dzieci  i młodzieży oraz promowanie nowych rozwiązań technologicznych. Obecna edycja została rozszerzona również o zajęcia z matematyki. Program zajęć dostosowany jest do danej grupy wiekowej i obejmuje stworzenie własnej gry komputerowej lub aplikacji mobilnej, a także zapoznanie się z podstawami jednego z języków programowania.

Dodatkowo, w tej edycji uczniowie klas 7 i 8  mogą wziąć udział w zajęciach online  z matematyki, na których wraz z trenerami Gigantów Edukacji zmierzą się z arkuszami egzaminacyjnymi.