Laureat IV edycji Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Patriotycznej

14 listopada 2019 r.  w Muzeum Diecezjalnym przy Placu Kopernika 3 odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa Nr 3  im. Mikołaja Kopernika we Włocławku.

            Naszą placówkę reprezentował Hubert Witczak – uczeń klasy 7a, który zaprezentował  tekst obowiązkowy ,,Moja piosenka” Cypriana Kamila Norwida i utwór wybrany przez siebie ,,Polska” Antoniego Słonimskiego.

Mistrzowskie wykonanie obu wierszy patriotycznych pozwoliło uzyskać Hubertowi  I miejsce. Uczeń otrzymał atrakcyjne nagrody, których fundatorami byli: Poseł na Sejm Rzeczypospolitej dr Joanna Borowiak, Biskup Diecezji Włocławskiej Wiesław Alojzy Mering oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 3 we Włocławku.

Opiekunem ucznia była Ewa Sempławska.

Gratulujemy!!!

Zapraszamy do galerii …