Międzyszkolny Konkurs Piosenki Świątecznej

„Święta, święta…”

Do Świąt Bożego Narodzenia zostało jeszcze dziewięć dni, ale już dziś, 15 grudnia 2022r roku w murach naszej szkoły rozbrzmiewały piosenki o tematyce świątecznej. W ramach Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Świątecznej można było usłyszeć utwory w wykonaniu uczniów ośmiu włocławskich szkół. Jury w składzie: pp. Beata Jaśkiewicz- Rudzińska, Marzena Obielecka i Agnieszka Dondalska przyznało nagrody i  wyróżnienia solistom  w dwóch kategoriach:

– uczniowie klas I-IV:

I miejsce – Justyna Waszkiewicz , SP 2,

II miejsce – Julia Wolman, SP 19,

III miejsce – Ada Mendzelewska, SP 19,

Wyróżnienie: Zuzanna Kotowska, SP 14,

                       Julia Grodecka, SP 18,

 – uczniowie klas V-VIII:

I miejsce – Ewa Wiśniewska, SP 22,

II miejsce – Maciej Wachuda, SP 22,

III miejsce –Lena Rojewska, SP 14,

Wyróżnienie: Lena Łuczak, SP 23,

                      Oliwia Małachowska, SP 2.  

Wszystkim laureatom gratulujemy i już dziś zapraszamy za rok.

Fotorelacja na portalu ddwloclawek