Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Mój Przyjaciel Miś

W piątek, 24 listopada 2023 r. uczennice  naszej szkołej: Nela Miłkowska z kl. 3b i Naomi Kitłowska z kl. 3d wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym Mój Przyjaciel Miś, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 22 we Włocławku.

Celem Konkursu było:
– rozwijanie plastycznej ekspresji dziecięcej,rozwijanie kreatywności i wyobraźni plastycznej dzieci,
– zainteresowanie dzieci literaturą związaną z postacią Misia,
– kształcenie umiejętności wypowiadania się różnymi technikami plastycznymi.

Konkurs polegał na wykonaniu pracy plastycznej dowolną techniką na miejscu, tj. w Szkole Podstawowej nr 22. Tematem prac był książkowy Miś, ulubiony bohater literacki. Prace dzieci oceniła Komisja Konkursowa, która wyłoniła laureatów.

Miło nam poinformować, że  I miejsce zajęła  Nela Miłkowska, uczennica z kl. 3b, a Naomi Kitłowska z kl. 3d otrzymała wyróżnienie. Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody.
Opiekunem w trakcie Konkursu była p. Renata Kujawa.