Mikołajkowa nocka uczniów klas drugich

W piątek, 08.12.2023r. od godz. 16.00 w naszej szkole odbyła się nocka mikołajkowa. Inicjatywa ta zorganizowana była dla 4 klas drugich, czyli 78 uczniów. Dla uczestników nocki przygotowano wiele atrakcji:

  • zumba mikołajkowa z Sylwią Łobodą Dance-Fit,
  • pokaz breakdance,
  • warsztaty kulinarne- samodzielne robienie smacznych tostów,
  • zajęcia plastyczno-techniczne,
  • podchody mikołajkowe- odnalezienie skarbu,
  • jedzenie smakołyków mikołajkowych,
  • robienie baz i schronów z stolików i koców,
  • piżama party -nocowanka z oglądaniem świątecznego Shreka.

Przedsięwzięcie otrzymało pozytywny odzew ze strony rodziców, a także zachwyt i zadowolenie ze strony uczestników. Nockę mikołajkową uważamy za świetne przedsięwzięcie, wyczekiwane przez dzieci i godne powtórzenia.