Mikołajki 2022

6 grudnia  przypada  święto, na które z niecierpliwością czekają dzieci oraz dorośli.  Zgodnie z tradycją, odwiedzający domy święty Mikołaj przynosi  ze sobą drobne upominki. W tym dniu ten miły Gość odwiedził także naszą szkołę. Najpierw wybrał się do najmłodszych. Uczniowie klas I-III musieli odpowiedzieć Mikołajowi na tradycyjne pytania: Czy byli grzeczni? Czy słuchają rodziców i nauczycieli? Czy chętnie się uczą? Następnie poszukiwał trochę starszych. Okazało się, że uczniowie klas IV-VII otrzymali mikołajkowy prezent i udali się do Multikina. Mikołaj dla wszystkich uczniów zostawił słodki prezent. 

Jak mikołajki to dobra zabawa- tak to święto postanowili spędzić uczniowie klas VIII. Potyczki rozpoczęły się od prezentacji klas połączonej ze świąteczną rewią mody. Wiele emocji było podczas klejenia kolorowego łańcucha na czas, czy rzutu „śnieżynką” do worka Mikołaja. Nie zabrakło także choinek, które ósmoklasiści udekorowali wcześniej własnoręcznie wykonanymi ozdobami. Ciekawymi konkurencjami były także świąteczne scenki i teledyski. Pokazały one, że aby się pięknie zaprezentować, uczniowie klas VIII musieli włożyć dużo wysiłku i spędzić z sobą wiele czasu.

Mikołajki za nami! Teraz czekamy na Mikołaja, który zapuka do nas 24 grudnia !