Nasza Wspaniała

Za nami VIII Edycja Samorządowego Konkursu Nastolatków Ośmiu Wspaniałych, którego podsumowanie odbyło się 29.03.2018 r. w Urzędzie Miasta Włocławek. Każdy wolontariusz, który został zgłoszony, do udziału w eliminacjach, jest zwycięzcą! Owa nominacja jest już swoistą nobilitacją, ponieważ wytypowane zostały osoby, które swoją postawą, pracą, zaangażowaniem i konsekwencją wyróżniały się na tle społeczności.
Etap eliminacji odbył się 13.03.2018 r., Komisja Konkursowa podczas swoich wyborów zwracała uwagę na kryteria pracy (konsekwencję w realizacji podjętych prac, zaangażowanie i wysiłek włożony w osiągnięcie celu, pozytywny efekt społeczny, wzorotwórczy charakter działań, wytrwałość w pokonywaniu trudności, motywy działania, minimum 1 rok pracy woluntarystycznej), a także kryterium postawy (…wysoką kulturę osobistą, brak nałogów, odpowiedzialność, umiejętność współpracy z innymi, empatię, dyskrecję, życzliwość, skuteczność działania).
Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu, p. Kamila Szylbert, w tym roku wytypowała jedną kandydatkę, uczennicę klasy 2Gc, Katarzynę Penar, która od dwóch lat konsekwentnie i z zaangażowaniem pracowała na rzecz społeczności szkolnej i lokalnej. Uczennica swoją postawą, zachowaniem  i kulturą osobistą stanowi wzór dla rówieśników.
Dziękujemy za zaangażowanie!

Zapraszamy do galerii…