Nasze pierwszaki z wizytą w przedszkolu…

            29. 11. 2018 r. uczniowie klas I zostali zaproszeni do Przedszkola Publicznego Nr 35 im. Pluszowego Misia we Włocławku na przedstawienie pt. ,,Bal u Pani Jesieni”. Swoje umiejętności zaprezentowała Grupa Motylków. Główne cele uroczystości to przede wszystkim: popularyzacja poezji jesiennej, rozwijanie wrażliwości estetycznej dzieci, rozbudzanie ich uczuciowego stosunku do przyrody, nabywanie umiejętności obserwowania zjawisk zachodzących w przyrodzie jesienią. Uwagę naszych uczniów przykuła przepiękna scenografia przedstawiająca krajobraz jesienny, wielobarwne stroje, postawa recytatorów, gesty sceniczne i układy taneczne. Bohaterami przedstawienia były dzieci pięcioletnie, które stanęły na wysokości zadania i zaprezentowały odważnie bogaty repertuar wierszy i piosenek. Starały się pokazać z jak najlepszej strony, choć ogromne zaangażowanie i radość przeplatały się czasami z lekką tremą. Uczniowie klas I z pewnością utrwalili zdobyte podczas zajęć edukacyjnych wiadomości o środowisku przyrodniczym. Dyrekcji przedszkola oraz wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego przedsięwzięcia składamy serdeczne podziękowania.

Zapraszamy do galerii …