Nauczyciele

Lista nauczycieli SP2

 

Lp. Nazwisko i imię nauczyciela  przedmiot
1.        Bandoch Włodzimierz wychowanie fizyczne, świetlica
2.        Bartczak Mirosław wychowanie fizyczne,świetlica
3.        Bodenszac Małgorzata edukacja wczesnoszkolna
4.        Ciesielska Joanna język angielski
5.        Dobrosielska Ewa edukacja wczesnoszkolna
6.        Drapała Jakub język angielski
7.        Dziedzic – Kolatorska Iwona edukacja wczesnoszkolna
8.        Floryńska Katarzyna biblioteka
9.        Flis Urszula religia
10.    Gabryjelska Małgorzata wicedyrektor, język polski
11.    Golubska Joanna język angielski
12.    Kacprowicz Maria edukacja wczesnoszkolna
13.    Klejbach Kamila edukacja wczesnoszkolna
14.    Kościańska Agnieszka geografia
15.    Kostecka Angelika nauczyciel wspomagający
16.    Kraczek Małgorzata wychowanie fizyczne, plastyka
17.    Kuczyńska Anna muzyka
18.     Kujawa Renata  świetlica szkolna
19. Kulińska Joanna logopeda
20.    Lamparska Agnieszka chemia
21.    Latowska Danuta Matematyka,wdż
22.    Lewandowska Aneta biologia, przyroda, wdż
23.    Lewandowska Magdalena dyrektor, informatyka
24.    Masztalerska Joanna język polski
25.    Malkowska – Kiełpińska Karolina historia, WOS
26.    Matusiak Elżbieta edukacja wczesnoszkolna
27.    Michalska – Pawlak Małgorzata matematyka
28.    Michałek Sylwia nauczyciel wspomagający
29.    Milewska Joanna historia, język niemiecki
30.    Molczyk Joanna historia
31.    Nowacka Małgorzata biologia, przyroda
32.    Olszewski Piotr wychowanie fizyczne, EDB
33.    Orzechowska Anna język polski
34.    Palińska – Kacprowicz Iwona biblioteka
35.    Perechowska Małgorzata religia
36.    Piernikowska Monika pedagog
37.    Pinkowska Małgorzata  wicedyrektor, matematyka
38.    Podkomorzy Agnieszka wychowanie fizyczne, świetlica
39.    Porębska Wanda matematyka
40.    Reroń Paweł język polski
41.    Różanowska Joanna pedagog
42.    Rucińska Monika edukacja wczesnoszkolna
43.     Rutkowski Łukasz biblioteka
44.    Słabęcka Elżbieta matematyka
45.    Sławiński Kazimierz wychowanie fizyczne, technika
46. Sołomonow Małgorzata edukacja wczesnoszkolna
47. Strychalska Jolanta edukacja wczesnoszkolna
48.    Sumińska Aleksandra język angielski
49.    Szlągiewicz Anna Pedagog, pedagog specjalny
50.    Świeczkowska Joanna j. polski
51.    Szląskiewicz Marlena nauczyciel wspomagający
52.    Szylbert Kamila pedagog, świetlica, doradztwo zawodowe
53.    Tarnawska Agnieszka język angielski
54.    Terpińska Jadwiga religia
55.    Tomczak Ilona fizyka
56.    Traczyk Agnieszka plastyka, świetlica
57.    Ulczycka Mariola religia
58.    Wieczorek Barbara edukacja wczesnoszkolna
59.    Wojterska Anna edukacja wczesnoszkolna
60.    Woźniak Barbara wychowanie fizyczne
61.    Pawlak-Woźniak Małgorzata edukacja wczesnoszkolna
62.    Ziółkowska Marzena  informatyka
63.     Ziółkowski Janusz  wychowanie fizyczne
64. Zielińska Anna język polski
65.  Dondalska Agnieszka edukacja wczesnoszkolna