Nauczyciele

Lista nauczycieli SP2

Lp. Nazwisko i imię nauczyciela  
1.        Bandoch Włodzimierz wychowanie fizyczne
2.        Bartczak Mirosław wychowanie fizyczne
3.        Bodenszac Małgorzata edukacja wczesnoszkolna
4.        Ciesielska Joanna język angielski
5.        Dobrosielska Ewa edukacja wczesnoszkolna
6.        Drapała Jakub język angielski
7.        Dziedzic – Kolatorska Iwona edukacja wczesnoszkolna
8.        Floryńska Katarzyna biblioteka
9.        Flis Urszula religia
10.    Gabryjelska Małgorzata wicedyrektor, język polski
11.    Golubska Joanna język angielski
12.    Kacprowicz Maria edukacja wczesnoszkolna
13.    Klejbach Kamila edukacja wczesnoszkolna
14.    Kościańska Agnieszka geografia
15.    Kotecka Ewa język polski
16.    Kostecka Angelika nauczyciel wspomagający
17.    Konefał Hanna język polski
18.    Kraczek Małgorzata wychowanie fizyczne, technika, plastyka
19.    Kuczyńska Anna muzyka
20.     Kujawa Renata  świetlica szkolna
21. Kulińska Joanna logopeda
22.    Lamparska Agnieszka chemia
23.    Latowska Danuta matematyka, wdż
24.    Lewandowska Aneta biologia, przyroda, wdż
25.    Lewandowska Magdalena dyrektor, informatyka
26.    Magdzińska Jolanta świetlica
27.    Malkowska – Kiełpińska Karolina historia, WOS, wdż
28.    Małecka Ewa język niemiecki
29.    Matusiak Elżbieta edukacja wczesnoszkolna
30.    Michalska – Pawlak Małgorzata matematyka
31.    Michałek Sylwia nauczyciel wspomagający
32.    Milewska Joanna historia, język niemiecki, informatyka
33.    Molczyk Joanna historia, wdż
34.    Nowacka Małgorzata biologia, przyroda
35.    Olszewski Piotr wychowanie fizyczne, EDB, świetlica
36.    Orzechowska Anna język polski
37.    Palińska – Kacprowicz Iwona biblioteka
38.    Perechowska Małgorzata religia
39.    Piernikowska Monika pedagog
40.    Pinkowska Małgorzata  wicedyrektor, matematyka
41.    Podkomorzy Agnieszka technika, wychowanie fizyczne, świetlica
42.    Porębska Wanda matematyka
43.    Reroń Paweł język polski
44.    Różanowska Joanna pedagog
45.    Rucińska Monika edukacja wczesnoszkolna
46.     Rutkowski Łukasz biblioteka
47.     Seklecka Anna edukacja wczesnoszkolna
48.    Słabęcka Elżbieta matematyka
49.    Sławiński Kazimierz wychowanie fizyczne, technika
50. Sołomonow Małgorzata edukacja wczesnoszkolna
51. Strychalska Jolanta edukacja wczesnoszkolna
52.    Sumińska Aleksandra język angielski
53. Szkołuda – Krawczuk Magdalena wychowanie fizyczne, świetlica
54.    Szlągiewicz Anna pedagog
55.    Świeczkowska Joanna j. polski
56.    Szląskiewicz Marlena nauczyciel wspomagający
57.    Szylbert Kamila pedagog, świetlica, doradztwo zawodowe
58.    Tarnawska Agnieszka język angielski
59.    Terpińska Jadwiga religia
60.    Tomczak Ilona fizyka
61.    Traczyk Agnieszka plastyka, świetlica
62.    Ulczycka Mariola religia
63.    Wieczorek Barbara świetlica
64.    Wojterska Anna edukacja wczesnoszkolna
65.    Woźniak Barbara wychowanie fizyczne, świetlica
66.    Pawlak-Woźniak Małgorzata edukacja wczesnoszkolna
67.    Ziółkowska Marzena  informatyka
68.     Ziółkowski Janusz  wychowanie fizyczne
69.    Dondalska Agnieszka edukacja wczesnoszkolna