“Night at school”

Dnia 19 maja w godz. 19.00 – 8.00 odbyła się “Nocka w szkole” – “Night at school”.

Uczniowie przybywali w szkole od godz. 19.00  do godz. 8.00 rano pod opieką nauczycieli : p. Joanny Ciesielskiej, p.Aleksandry Sumińskiej, p. Małgorzaty Weber, p. Danuty Latowskiej i p.Magdaleny Wichlińskiej.

“Nocka” była bardzo udana! Było ciekawie, wesoło, a czasami troszkę strasznie.

Dzieci uczestniczyły w zajęciach związanych z językiem angielskim, takich jak karaoke w języku angielskim, wykonywanie prac plastycznych, oglądanie filmów w wersji anglojęzycznej oraz w podchodach. Podchody polegały na odszukaniu po ciemku skarbu ukrytego w szkole według  wskazówek zapisanych w języku angielskim. Uczniowie musieli jednocześnie poprawnie wykonać różne łamigłówki  w języku angielskim.

Wielką frajdę sprawiły też uczniom nocne gry na sali gimnastycznej.

“Night at school was fantastic!!!”