Noc Bibliotek

W sobotę, tj. 5 października 2019 r. uczniowie klasy II d wraz z wychowawcą  Panią Anną Wojterską  wzięli udział w Ogólnopolskiej Akcji „Noc Bibliotek”. To wielkie święto bibliotek i czytania, w niekonwencjonalny sposób mające na celu zachęcenie do korzystania z zasobów bibliotek jako miejsc wspólnych, łączących ludzi, lokalnych centrów żywej kultury i edukacji. W tym roku odbywało się ono pod hasłem” Znajdź wspólny język”. Tego dnia pełni oczekiwań drugoklasiści wybrali się do Biblioteki Publicznej – fila  przy ulicy Żytniej. Atrakcją wieczoru były gry planszowe.Każdy mógł znaleźć dla siebie coś interesującego. Wybór gier był bardzo duży. Ćwiczyły spostrzegawczość i logiczne myślenie. Dzieci świetnie się bawiły. Podczas toczących się rozgrywek emocji było co niemiara. Każdy chciał wygrać. Wśród uczestników panował wyśmienity nastrój. Wszyscy emanowali pozytywną energią. To był bardzo udany i pełen wrażeń wieczór.

Zapraszamy do galerii …