„Noc w szkole”

Czy to możliwe, aby uczniowie nie mogli doczekać się pójścia do szkoły? By ochoczo pędzili na zajęcia?  Wydaje się to nie do pomyślenia? A jednak… To wydarzyło się naprawdę.

8 kwietnia 2022 roku w „nocnym wydarzeniu” wzięli  udział uczniowie z klas: II c, II e i III a. Pomysłodawczyniami przedsięwzięcia były panie: Katarzyna Floryńska, Monika Rucińska i Małgorzata Pawlak-Woźniak. Spotkanie uczestnicy rozpoczęli od złożenia przysięgi, iż będą prezentować pogodę ducha, mieć dobry humor  i świetnie się bawić. Pierwszą atrakcją było wykonanie wielkanocnych jajek techniką decoupage pod kierunkiem zaproszonego gościa p. Lucyny Rutkowskiej. Następnie rozpoczęła się gra  w podchody z ukrytymi w kopertach wskazówkami. Wyzwanie zakończyło się odnalezieniem ukrytego skarbu. Z wypiekami na twarzach i bijącym sercem uczniowie  uczestniczyli w kolejnej atrakcji, którą było dekorowanie ciastek maślanych w kształcie jajka z lukrem krewskim i cukrowymi posypkami. Nad młodymi „cukiernikami” czuwała p. Marta Charzewska ze „Słodkiego studia”, która przygotowała wspaniałe cuda i zapowiedziała, że chętnie spotka się z dziećmi na kolejnych warsztatach. Aby było coś dla ducha i coś dla ciała, uczniów do tańca porwała p. Aleksandra Staniszewska, która poprowadziła zajęcia zumby. Uwieńczeniem miłego wieczoru było zjedzenie pizzy.

Ach, cóż to była za „noc”! Mnóstwo wrażeń i wspaniałej zabawy.

 Dziękujemy.  Było suuuper!