Ogłoszenie wyników konkursu „ Savoir- vivre -dobre maniery na co dzień”

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki szkolnego konkursu  „ Savoir- vivre- dobre maniery na co dzień”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas 1-3, którzy mieli wykonać plakat  oraz klas 4-8, których zadaniem było nakręcić filmik.

Zwycięzcami konkursu zostali uczniowie  klas 3a i 6a. Komisja konkursowa przyznała również wyróżnienia klasom:  4c, 7b, 8b oraz wyróżnienia indywidualne:  Julii Wujkowskiej (kl. 3a), Hannie Fornalewicz (kl. 3a), Wiktorii Kłys (kl. 3d) , Naomi Kitłowskiej (kl.3d)

Nagrody  zwycięzcom zostały wręczone na apelach. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie , a zwycięzcom gratulujemy !!!

Wszystkie nagrodzone filmy znajdziecie na naszym kanale youtube-https://www.youtube.com/channel/UCqpXsVe1K2tn5PzJZgIBbiQ/videos