Ogólnopolski Tydzień Kariery 2023 r.

Kolejna edycja Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery przypada w dniach od 16 do 21 października 2023 roku. Tegoroczne hasło przewodnie to: „Talent i praca – to się opłaca”.

Z tej okazji 18 października 2023 roku  zaprosiliśmy do naszej szkoły doradcę zawodowego z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej we Włocławku p. Dominikę Najberg. Uczniowie z klas VIII będą mogli skorzystać nie tylko z konsultacji, ale przede wszystkim z warsztatów, na których będą mieli szansę na wzbogacenie swojej wiedzy,   a w przyszłości dokonania wyboru odpowiedniej dla siebie ścieżki edukacyjno – zawodowej. W wybranych klasach pedagog szkolny przeprowadzi pogadanki na tematy zawodoznawcze, a także zachęci najmłodszych do przedstawienia swojego „wymarzonego zawodu” w sposób twórczy. Wszystkie prace będzie można podziwiać  w „mini galerii” na korytarzu szkolnym, a także na naszym fb. Zgodnie z tegorocznym hasłem pamiętajmy o wykorzystywaniu naszych talentów w codziennej pracy, na pewno zbliżymy się do realizacji naszych celów.