Ośmiu Wspaniałych – sukces szkoły

Wystarczy niewiele, by zmienić wiele…

   Szkoła jest miejscem, gdzie młodzi ludzie mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Niezmiernie cieszymy się, że nie brakuje młodych, wrażliwych osób, które chcą dać cząstkę siebie na rzecz drugiego człowieka lub naszych braci mniejszych.

   Dzięki Lokalnej Edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków Ośmiu Wspaniałych możemy promować wolontariat w środowisku lokalnym. W tym roku naszą grupę reprezentowali: Aleksandra Uznańska z kl. 8c, Natalia Uznańska z kl. 8c,  Róża Szulc z kl. 8c, Gabriela Śmiłowicz z kl. 8c, Maciej Pankiewicz z kl. 8c, Nikola Kowalkowska z kl. 8d, Katarzyna Piernikowska z kl. 8e, Weronika Sateja z kl. 8e.

   Wolontariusze aktywnie działali na rzecz środowiska szkolnego i lokalnego, co zostało docenione przez Kapitułę Konkursu, która przyznała naszej grupie Wyróżnienie. Uczniowie otrzymali Dyplomy sygnowane przez Prezydenta Miasta Włocławek – Pana Marka Wojtkowskiego.

   Młodzieży i ich Opiekunowi Pani Kamili Szylbert serdecznie gratulujemy sukcesu! Niech zagrzewają nasze serca do dalszej pracy na rzecz potrzebujących.