Otwarcie boiska sportowego

12 października 2017r. odbyło się uroczyste oddanie do użytku Kompleksu Sportowego przy Szkole Podstawowej Nr 2 im. Polskich Olimpijczyków we Włocławku. Uroczystość poprzedzona była występami artystyczno – sportowymi w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Zaproszeni goście mieli okazję podziwiać nasze nowe, piękne boisko sportowe. Jesteśmy pewni, że przyczyni się ono do jeszcze większego rozwoju kultury fizycznej, czego spodziewanym efektem będą liczne zwycięstwa naszych uczniów na zawodach sportowych.

Szanowni Państwo, Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Polskich Olimpijczyków – Ilona Składanowska składa serdeczne podziękowania Rodzicom uczniów z klas: 3 a, 3 b, 3 c, 3 d, 3 e, 3 f, 4a, 4b za olbrzymie zaangażowanie w przygotowanie i przeprowadzenie uroczystości związanej z oddaniem kompleksu sportowego. Wyrazy wdzięczności przekazuje także instruktorowi tańca – Pani Julii Skowrońskiej, a także absolwentkom szkoły: Zuzannie Wiśniewskiej, Kai Odzimek i Julii Kowalskiej.

Zapraszamy do galerii …