Plan działań szkoły

1Sprzątamy swój włocławski ,,kawałek nieba” – wykonanie gazetek tematycznych (w klasach);
– przeprowadzenie prelekcji na temat segregacji odpadów, – projekcja filmów, – dyskusja, – tworzenie mapy mentalnej, – porządkowanie terenu wokół szkoły
p. Kamila Szylbert p. Aneta LewandowskaAkcja ogólnopolska  18 – 20 września 2020 r.
2,,Dwójka jest Eko” – zbieranie bateriip. Ilona Tomczak wszyscy nauczyciele  Akcja ogólnopolskarok szkolny 2020/2021
3,,Nakręćmy się na plastik” – zbieranie  nakrętek i butelek z plastiku  p. Agnieszka Podkomorzy  Akcja ogólnopolskarok szkolny 2020/2021
4,, Bądź przyjacielem zwierząt” – Międzynarodowy Dzień Zwierzątp. Małgorzata Nowacka p. Aneta Lewandowska  Akcja ogólnopolskapaździernik 2020 r.
7,,Ortograficzne zmagania”, czyli poszukiwanie Mistrza Ortografiip. Joanna Świeczkowska p. Małgorzata Gabryjelska p. Agnieszka Szychulska  Etap szkolnymarzec 2021 r.
8,,Ścisłe umysły na start” – Szkolny Konkurs Sudoku          p. Wanda Porębska p. D. Latowska p. Wiesława TomaszewskaEtap szkolnyluty/marzec 2021 r.
9Szkolny Konkurs Matematyczny klas III      Wicedyrektor Małgorzata Pinkowska p. Maria Kacprowicz p. Kamila KlejbachEtap szkolnykwiecień 2021 r.
10,,Kangur” – Międzynarodowy Konkurs Matematyczny    pp. nauczyciele matematyki ( koordynatorzy: p. Elżbieta Kinast p. Elżbieta Słabęcka  Etap szkolnymarzec 2021 r.
11Międzyszkolny Konkurs Matematyczny Uczniów Klas TrzecichWicedyrektor M. Pinkowska, nauczyciele klas I i II (koordynatorzy- p. Iwona Dziedzic- -Kolatorska, p. Barbara Wieczorek)Konkurs międzyszkolnymaj 2021 r.
12,, Toki słów” – Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej                       p. Ewa Kotecka p. J. Świeczkowska p. Angelika KosteckaKonkurs międzyszkolnylistopad 2020 r.
13,,Otylianka” – Międzyszkolny Konkurs Literacki  p. Małgorzata Gabryjelska p. Agnieszka Szychulska  Konkurs powiatowymarzec 2021 r.
14,,Kolędujmy, Jezusowi” – Międzyszkolny Konkurs Piosenki Świątecznejp. Anna Kuczyńska s. Małgorzata Perechowska s. Urszula Flis p. Jadwiga Terpińska p. Mariola Ulczycka  Konkurs międzyszkolnygrudzień 2020 r.
15,,Najlepszą drogą                                     do odnalezienia samego siebie jest zagubienie się w służeniu innym”  – Światowy Dzień Wolontariatu  p. Kamila Szylbert p. Agnieszka Podkomorzy p. Joanna Różanowska p. Anna Szlągiewicz p. Monika PiernikowskaAkcja szkolnarok szkolny  2020/2021
16,,Książka czy czytadło” Międzynarodowy Dzień Książkip. Łukasz Rutkowski bibliotekarze  Zajęcia biblioteczne   kwiecień 2021 r.
17Dzień Bezpiecznego Internetup. Magdalena Lewandowska p. Joanna Milewska  Konkursy, zajęcia edukacyjne8 lutego 2021  r.
18,,Sprawny Miś” – zawody sportowep. Piotr Olszewski nauczyciele wychowania fizycznegoRozgrywki sportowerok szkolny 2020/2021
19,,Bezpieczny człowiek – to ja – akcje szkolne        p. Anna Szlągiewicz p. Joanna Różanowska p. Monika Piernikowska p. Kamila Szylbert pp. wychowawcy klasAkcje szkolne  rok szkolny 2020/2021