Podsumowanie I Rejonowego Konkursu Literackiego ,,Pozostać sobą – Kamil Stoch”

3 kwietnia 2019 roku odbyła się uroczystość podsumowania I Rejonowego Konkursu Literackiego „ Pozostać sobą- Kamil Stoch”.  W konkursie wzięło udział 25 uczniów z 9 szkół podstawowych. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a ich opiekunowie –  podziękowania. Jury nagrodziło prace 3 uczniów. Pierwsze miejsce przyznano Amelii Ciesielskiej, uczennicy Szkoły Podstawowej nr 23 we Włocławku, drugie  miejsce – Marcie Borczyńskiej z Miejskiego Zespołu Szkół w Radziejowie, a trzecie – Katarzynie Wilińskiej ze Szkoły Podstawowej nr 2 we Włocławku.  Jury przyznało także 2 wyróżnienia: Amelii Drzewieckiej ze Szkoły Podstawowej nr 1  w Brześciu Kujawskim i Dorianowi Pietraszewskiemu  ze Szkoły Podstawowej  w Brzeziu.   Wszyscy laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez : Radę Rodziców przy SP 2 , Polski Związek Narciarski oraz Telewizję Kablową SatFilm.

Koordynatorami I Rejonowego Konkursu Literackiego ,,Pozostać sobą  – Kamil Stoch” były:
p. Małgorzata Gabryjelska, p. Ewa Sempławska.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok!

Zapraszamy do galerii …