Projekt Anwil Basketball Challenge II

15 grudnia 2021 r. w ramach projektu Anwil Basketball Challenge II, naszą szkołę odwiedzili Igor Griszczuk, Kamil Łączyński, Žiga Dimec, Grzegorz Kożan oraz Michał Fałkowski. Reprezentanci Anwilu Włocławek poprowadzili trening koszykówki w ramach lekcji wychowania fizycznego.

Projekt Anwil Basketball Challenge skierowany jest do uczniów z rocznika 2009 oraz młodszych i ma na celu propagowanie koszykówki wśród dzieci. W związku z sytuacją epidemiologiczną w szkole w zajęciach brały udział dzieci, które w danej godzinie miały lekcje wychowania fizycznego. Projekt ABCII jest wielozadaniowy mamy nadzieję, że uczniowie naszej szkoły będą jeszcze uczestniczyć w innych zadaniach tego przedsięwzięcia.

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo:

Dla chętnych uczniów przebywających na zdalnym koszykarze zostawili w prezencie autografy, które już trafiły do szczęśliwców.


Dziękujemy i zapraszamy do naszej szkoły na kolejne zajęcia.