Projekt: „Konflikty w szkole? Rozwiązane!”

banner_FB_WWW

 

Toruń , 30.09.2016

 

Szanowni Państwo,

Fundacja Pracownia Dialogu z siedzibą w Toruniu, w związku z realizacją projektu: „Konflikty w szkole? Rozwiązane!”, ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w seminariach i szkoleniach, które są skierowane do nauczycieli, pedagogów szkolnych oraz wychowawców.

Celem projektu jest doskonalenie kadry szkolnej w zakresie przeciwdziałania agresji i przemocy rówieśniczej, w tym cyberprzemocy, rozwiązywania konfliktów, podejmowania interwencji profilaktycznych i reagowania w sytuacjach kryzysowych.

Seminarium:

Włocławek, 19.10.2016, Centrum Edukacji Zenit, ul. Młynarska 1a/3, godz. 9:00-13:15;
szkolenie:

Włocławek, 25-27.11.2016, Centrum Edukacji Zenit, ul. Młynarska 1a/3.

Harmonogram szkolenia: pt. 15:00-19:00, sob. 9:00-17:30, niedz. 9:00-16:45.

Rekrutacja na seminarium i szkolenie jest otwarta, bez jakichkolwiek kryteriów wstępnych,
a udział w tych wydarzeniach jest darmowy. O zakwalifikowaniu się do uczestnictwa w projekcie decyduje kolejność zgłoszeń.

W celu zapisania się na seminarium/szkolenie zapraszamy na stronę internetową:
www.pracowniadialogu.org, na której dostępny jest formularz zgłoszeniowy.