,, PRZYGOTUJMY LEPSZY ŚWIAT”

Klasa II C –  I D- II E

p. Monika Rucińska, p. Kamila Klejbach, p. Małgorzata Pawlak- Woźniak

,, PRZYGOTUJMY LEPSZY ŚWIAT”

https://www.przygotujmylepszyswiat.pl/program/

Uczniowie klas: 1d, 2c i 2e realizują w bieżącym roku szkolnym projekt, pt. „Przygotujmy lepszy świat”.  Jego celem jest pokazanie dzieciom, że drobna zmiana na talerzu może przynieść korzyści dla naszego zdrowia i zaowocować wielką zmianą dla środowiska: przywrócić ziemi bioróżnorodność, ograniczyć emisję gazów, oszczędzić hektolitry wody, uratować tysiące gatunków roślin i zwierząt.                                                                                                        

Uczniowie wraz z rodzicami przygotowują smaczne i zdrowe posiłki, wspólnie spędzają czas i dobrze się bawią.