Reminiscencje z konkursu ,,Bezpieczna Dwójka”

Autor pracy: Kacper Rajewski z kl. II a

Pomysł na Bezpieczną Dwójkę

  Warto przypomnieć, jakie pomysły na Bezpieczną Szkołę mieli uczniowie naszej szkoły   w czerwcowym Konkursie Dwójka na szóstkę.

  Młodzi ludzie wykazali się pragmatyzmem, spostrzegawczością, kreatywnością i rozsądkiem, pokazując nam swoje sposoby na zapewnienie bezpieczeństwa w szkole. Najlepsze pomysły zostały nagrodzone podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2018/2019.                                      Wśród laureatów znaleźli się: Miłosz Dąbek z kl. 8d, Kacper Przyjałkowski z kl. 3Gb. Główna nagroda przypadła  Alicji Wiśniewskiej i Oliwii Lewandowskiej z klasy 8a.

   Fundatorem bonu w wysokości 100 zł do Salonu Empik, była Firma Euro Podatki Kamila Boguszewska, która mieści się przy ul. POW 22A we Włocławku.

   Sponsorowi Nagrody Głównej serdecznie dziękujemy za tak wspaniałomyślny gest, natomiast społeczności szkolnej za współpracę i zaangażowanie w rozpowszechnianie informacji na temat bezpieczeństwa.

Najmłodsi uczniowie wykonali prace plastyczne, z których powstała Galeria Bezpiecznej Dwójki. Można ją było podziwiać na terenie świetlicy szkolnej.

Koordynatorem projektu była p. Kamila Szylbert – pedagog szkolony.