Samorząd Uczniowski 2021/2022

       20 września 2021roku odbyło się zebranie członków nowego Samorządu Uczniowskiego. W zebraniu uczestniczyła również Pani Dyrektor Magdalena Lewandowska i opiekun ustępującego Samorządu Pani Joanna Ciesielska.
Uczniowie zadecydowali, iż przewodniczącą Samorządu zostaje Amelia Stasiak, jej zastępcami: Sebastian Przysiecki- Sikora i Roksana Stejke, członkami: Zuzanna Pietrosiuk, Alan Chrzanowski, Adam Przyborowski-Michajłów, Oliwia Mikicka, Martyna Stępień, Natalia Procelewska oraz Lena Górecka.  Podczas spotkania odbyło się także głosowanie na opiekuna Samorządu Uczniowskiego i Rzecznika Praw Ucznia. Miło nam poinformować, iż funkcję opiekuna Samorządu w roku szkolnym 2021/2022 pełnić będzie Pani Agnieszka Traczyk, a Rzecznikiem Praw Ucznia zostaje Pani Karolina Malkowska-Kiełpińska.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy!