Ślubowanie Klas Pierwszych

Na trwałe w tradycję naszej szkoły wpisało się ślubowanie uczniów klas pierwszych.
29 października 2015 roku nowi uczniowie oficjalnie wstąpili w szeregi Szkoły Podstawowej Nr 2 we Włocławku. Prowadząca p. A. Orzechowska powitała gości: Przewodniczącą Komisji Edukacji Radną p. Mariolę Gawłowska, ks. Damiana z Parafii Najświętszego Serca Jezusowego we Włocławku, Przewodniczącą Rady Rodziców p. Aleksandrę Dereszewską, Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 2 we Włocławku p. Janusza Ziółkowskiego, Wicedyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 we Włocławku p. Ewę Sampławską, nauczycieli i rodziców, a przede wszystkim bohaterów spotkania czyli uczniów klas pierwszych wraz z wychowawcami: p. A. Sudomir, M. Kacprowicz, E. Matusiak, M. Bodenszac, M. Piernikowska, E. Dobrosielską.
Artystyczną część uroczystości wypełnił występ szkolnego chóruPrestissimo” pod opieką p. Kamila Krygiera. W dalszej części spotkania uczniowie zaprezentowali swoje talenty wokalne i recytatorskie oraz umiejętności gimnastyczne. Następnie uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie i obiecali być w przyszłości dobrymi i mądrymi Polakami i Europejczykami.
Uroczystego pasowania dokonali dyrektor szkoły p. Janusz Ziółkowski, wicedyrektor p. Ewa Sempławska, radna p. Mariola Gawłowska.

Uczniom życzymy sukcesów szkolnych!!!