Spektakl ,,Zaczarowana różdżka”

Zaczarowana różdżka

 20  grudnia 2018 r. dzieci z oddziału przedszkolnego O A wystawiły dla zaproszonych rodziców przedstawienie pt. „Zaczarowana różdżka”.  Bardzo długo i z ogromną niecierpliwością czekały na ten niezwykły dzień i taka też była cała uroczystość. Podczas przedstawienia w zimowo-świątecznej  atmosferze zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne, rytmiczno- ruchowe i taneczne.  Wszystkie dzieci doskonale pamiętały swoje role oraz kolejność, w jakiej występują. Pięknie też zaśpiewały  wszystkie piosenki, które przeplatały całe przedstawienie – oczywiście nie zabrakło również pięknej kolędy. W sali zapanowała miła, radosna atmosfera oczekiwania na święta Bożego Narodzenia, która udzieliła się również naszym gościom. Rodzice zostali obdarowani przez dzieci  własnoręcznie wykonanymi przez nie upominkami. Wielka radość, poczucie zadowolenia oraz wiara we własne możliwości  sprawiły, że szczęście zagościło na twarzy każdego dziecka.