Spotkanie z Mają Woźniak

Sport to zdrowie- to prawda znana nie od dziś. Wiedzą o tym również uczniowie klasy 3a, którzy przez cały tydzień realizowali tematy związane ze zdrowym odżywianiem i aktywnym odpoczynkiem. Wszystkim sportowcom przyświeca jeden cel-wygrana. Tak było również u naszego gościa. Maja Woźniak- uczennica klasy ósmej naszej szkoły postanowiła młodszym koleżankom i kolegom przybliżyć życie sportowca. Majka opowiedziała dzieciom, jak wyglądało w jej przypadku dojście do wymarzonego celu- pobicie rekordu Polski na krótkim dystansie. Uczniowie z zaciekawieniem słuchali opowieści o pierwszych sportowych wyzwaniach. Sportsmenka zdradziła również, że po drodze uprawiała  inne sporty. Pochwaliła się także swoimi medalami, oczywiście nie wszystkimi, bo ma ich w domu 177. Następnie odpowiadała na pytania. Czas minął w miłej atmosferze, a pytaniom nie było końca.

Uczniowie klasy 3 a dziękują za to, że pomiędzy egzaminami Maja znalazła dla nich czas i życzą Jej  dalszych sukcesów, nie tylko sportowych.