Stypendia Prezydenta Miasta Włocławek – rozdane!

,,Idź pewnie w kierunku swych marzeń!. Żyj życiem, które sobie wymarzyłeś”
(Henry David Thoreau)

21 czerwca 2018 r. o godzinie 13:00 Prezydent Włocławka dr Marek Wojtkowski wręczył stypendia najlepszym uczniom szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadpodstawowych. Wśród nagrodzonych znalazła się nasza szóstoklasistka – Amelia Fijołek, która oprócz wysokich osiągnięć edukacyjnych odniosła w bieżącym roku szkolnym spektakularny sukces, uzyskując m. in. tytuł laureata Ogólnopolskiego Konkursu Rzeźbiarskiego im. Stanisława Zagajewskiego.
Na dzisiejszej gali Amelce towarzyszyły: Dyrektor Szkoły Pani Ilona Składanowska, mentor artystyczny Pani Agnieszka Traczyk oraz rodzice.

Dziękujemy za przysporzenie dobra naszej placówce, gratulujemy i życzymy, by koło sukcesów zatoczyło się jeszcze kilka razy.

http://wloclawek.naszemiasto.pl/artykul/stypendia-marka-wojtkowskiego-prezydenta-wloclawka-dla,4697853,artgal,t,id,tm.html